Giyotin Cam Balkon Montajı Nasıl Yapılır ?

Giyotin-Cam-Balkon-Montaji

REAL CAM BALKON GİYOTİN CAM MONTAJI

Üst kutu profili zemine ters yatırılır. Yan dikme profilinin üst kutu kapağı ile olan bağlantısı yapılır.

Bu aşamadan sonra alt kasa profili montaj yapılacak zemine yerleştirilir. Bağlantısı yapılan üst kutu ve yan dikme profili yerine yerleştirilip ve vidalama işlemi ile sabitlenir.

Giyotin camının sağ-sol ve alt oluk kısımları içeriye, üst kısmı ise dışarıya bakacak şekilde yan kasanın son boşluğuna belirtilen şekilde yerleştirilir.

Giyotin motorunun elektrik bağlantısı yapılır. “Geçici” kumanda tanıtımı için alt ve üst limit tuşlarına aynı anda basılır. Giyotin motoru tepki verince tanıtım yapılmış olur.

Alt limit tuşuna basılarak kayış boyu camın yarsını geçecek şekilde ayarlanır ve kayışın baza profiline vidalanma işlemi şekildeki gibi gerçekleştirilir. Aynı işlem giyotin camın diğer tarafına da uygulanır.

İlk Cam kumanda ile yukarı kaldırılır. Çekme profilinin kapakları takılıp, baza profiline şekilde gibi yerleştirilir ve vidalama işlemi yapılır.

İkinci giyotin camı yan kasanın ikinci boşluğuna yerleştirilir. Cam yukarı kaldırılır ve çekme profili takılıp vidalanır.

Tekrar alt limit tuşuna basılarak camlar yukarı kaldırılır. Hazırlanan çekme profili, baza profiline yerleştirilip vidalanır.

Üçüncü cam yan kasaya yerleştirilirken, ikinci cama yapılan aynı işlemler uygulanır.

Küpeşte profiline plastik kapakları takılır ve ilk yerleştirilen giyotin cama belirtilen şekilde takılarak vidalanır.

Ardından küpeşte kapağı, tokmaklanarak yerine yerleştirilir.

Bayilik, Profil Aksesuar Satışı ve Demonte

Detaylı Bilgi Almak İçin +90 850 466 73 25 Arayabilirsiniz.  Yüzlerce bayimiz ile oluşturduğumuz çalışma ağına sizde işletmeniz ile ailemizin bir parçası olabilirsiniz.

KUMANDA AYARI NASIL YAPILIR?

Giyotin motorunun fişi çıkartılıp 15 saniye sonra tekrar takılır.

Böylece geçici kumanda ayarı sıfırlanmış olur.

Alt ve Üst limit tuşlarına aynı anda basarak, Kumanda Tanıtılır.

İlk etapta alt ve üst limit tuşları ters çalışır.

Orta tuşa basılı tutup yönler düzeltilir. Kaydetmek için alt ve üst limit tuşlarına aynı anda basılır. Yönler düzeltilmiş olur.

Minimum ve Maximum çalışma aralığını ayarlamak için, ilk önce alt limit tuşuna basılarak tüm giyotin camları aşağı indirilir.

Minimum aralığı kaydetmek için orta tuşa basılı tutulur.

Maximum çalışma aralığını ayarlamak içinse, üst limit tuşuna basılarak tüm camlar yukarı kaldırılır, Maximum noktada durdurulur. Maximum aralığı kaydetmek için orta tuşa basılı tutulur.

Bundan sonra Giyotin camları ayarladığımız minimum ve maximum çalışma aralığında hareket eder.

Giyotin Kumanda Ayarı